444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KABRİSTANLIKTA BAYRAM TEMİZLİĞİ

13 Haziran 2024
KABRİSTANLIKTA BAYRAM TEMİZLİĞİ

Belediyemiz, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği kabristanlıkta temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Belediyemiz, Kurban Bayramı öncesi mezarlıklarda kapsamlı şekilde temizlik ve düzenleme çalışması gerçekleştirerek kabir ziyaretleri gerçekleştirecek vatandaşlar için mezarlıkları ziyarete hazır hale getirdi.

Belediyemiz Park Bahçe ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, her bayram öncesinde olduğu gibi yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ve bayram süresince vatandaşların kabir ziyaretlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için mezarlıklarda temizlik çalışması başlattı.Mezarlıklarda kuruyan otlar, atılan çöp ve katı atıkları temizleyen ekiplermiz, bir diğer yandan da mezarlık içi yolların bakım ve onarımını gerçekleştirdi.

Kurban Bayramı öncesinde tüm tedbirleri aldığını söyleyen Belediye Başkanımız Rıfat Uzun, “Halkımızın mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için temizlik çalışması başlattık. Tüm hemşehrilerimin ziyaretlerini Rabbim kabul etsin. Hayırlı Bayramlar diliyorum.” dedi.