444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYE BAŞKANI RIFAT UZUN, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

24 Haziran 2024
BELEDİYE BAŞKANI RIFAT UZUN, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN UZUN; “BİZ BİR AİLEYİZ”

Belediye Başkanımız Rıfat Uzun bayram tatilinin ardından ilk mesai gününde Belediye personellerimizi birimlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Tüm personellerin bayramını tek tek kutlayan Başkanımız Rıfat Uzun’a belediye başkan yardımcılarımız Yaşar Serçe, Adem Cılız ve Mürsel Övünç de eşlik etti. Belediye Başkanımız Rıfat Uzun; başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personellerinin katıldığı bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajı vererek “Biz bir aileyiz” vurgusu yaptı.

Bütün personelin iş birliği içinde çalışarak başarıya ulaştıklarını belirten Belediye Başkanımız Rıfat Uzun, yaptığı konuşmasında; “Öncelikle geçmiş Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bayramlar hızla gelip geçiyor. Geriye dönüp baktığımızda, yapmış olduğumuz hizmetler ve vazifeler kalıyor. Sürekli olarak geriye dönük neler yaptığımızın ve ilerleyen süreçte neler yapacağımızın muhasebesini yapıyoruz.

Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve personellerimizle birlikte şehrimizdeki hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen şehrimize hizmet kalitemizi nasıl artıracağımıza yönelik sürekli plan ve program içerisindeyiz. Bu bağlamda da belediyecilik hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. Yapmış olduğunuz çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Tekrardan hayırlı bayramlar, Rabbim nicelerine kavuşturmayı nasip etsin.” ifadelerini kullandı.