444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan 2024
23 NİSAN COŞKUYLA KUTLANDI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin açılışının 104. Yıldönümü, Suluova’mızda düzenlenen törenle kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programı çerçevesinde düzenlenen tören demokrasi meydanında yapıldı. Mustafa Kemal Atatürk ve Milli Mücadelede hayatlarını kaybedenlerin manevi huzurunda 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törene İlçe Kaymakamımız Şafak Gürçam, Belediye Başkanımız Rifat Uzun, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Akbaş, ilçe Protokolümüz ve Hemşehrilerimiz katıldı.

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER HEDİYELERİNİ ALDI

Programda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle ilkokul ve ortaokullar arasında düzenlenen şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin ödülleri, İlçe Kaymakamımız Şafak Gürçam, Belediye Başkanımız Rifat Uzun ve Cumhuriyet Savcısı Mustafa Akbaş tarafından verildi.

BAŞKANIMIZ RİFAT UZUN, ÇOCUKLARIN BAYRAMINA ORTAK OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM)’nin açılışının 104. Yıldönümü, programına katılan Belediye Başkanımız Rifat Uzun, çocukların heyecanına ve bayramlarına ortak oldu. Öğrenciler tarafından yapılan gösterileri ilgi ile takip eden Belediye Başkanımız Rifat Uzun, program sonrası çocuklar ve hemşehrilerimiz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

İlçemizde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okullar tarafından hazırlanan bir birinden güzel gösterilerle sona erdi.

2024 Yılı Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinizi Ödemeyi unutmayın Son Gün : 31 Mayıs Cuma