444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

KURBAN BAYRAMI MESAJI

19 Temmuz 2021
KURBAN BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kurban Bayramının İslam âlemine barış, huzur ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Bayramların toplumsal birlikteliği sağlayan mübarek günler olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Milletçe sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik ve paylaşma duygularının pekiştiği bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluğu içerisindeyiz. Kurban, Allah’a itaat ve teslimiyet şuuru ile ibadet etmenin ve O’nun rızası uğruna gösterilen fedakârlığın en güzel ifadesidir” ifadelerini kullandı.

Pandemi koşulları çerçevesinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramında herkesin maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmesi tavsiyesini yenileyen Başkanımız Fatih Üçok, “Kurban kesimi esnasında vatandaşlarımızdan hassasiyetle kurallara uymasını ve kurallar çerçevesinde ibadetlerini yerine getirmesini önemle hatırlatıyorum. Normalleşme süreci içerisinde bulunmamıza karşın herkesi tedbirli davranmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkanımız, Kurban Bayramı öncesinde tüm tedbirlerin alındığını hatırlatarak temizlik ekiplerinin bayram boyunca görevde alacağını kaydetti.

Başkanımız Fatih Üçok, tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutlayarak “Bayramın başta Suluova’lı hemşerilerimiz olmak üzere milletimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.