444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BERAT KANDİLİ MESAJI

06 Mart 2023
BERAT KANDİLİ MESAJI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, “Suluova’lı hemşehrilerim ve tüm İslam âleminin, mübarek Ramazan Ayı’nın işareti olan Berat Kandili’ni tebrik ederim. Cenab-ı Allah’tan ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur ve esenlik niyaz ederken, felaketlerden hepimizi korumasını dilerim” ifadelerini kullandı.

On bir ayın sultanı Ramazan’ın habercisi olan, ‘kurtuluş’, ‘temize çıkma’ gibi anlamları içeren Berat Kandil’inde dua ve niyazda bulunulması tavsiyesinde bulunan Başkanımız Fatih Üçok, birlik, beraberlik ve dayanışmaya vurgu yaptı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yaraların en büyük ilacının birlik, beraberlik ve dayanışma olduğunu belirterek, şunları paylaştı: “Ülkemizin yaşadığı ve halen de hasarın giderilmeye devam edildiği deprem felaketi yarasının en iyi ilacı birliktir, beraberliktir ve dayanışmadır. Biz birbirimize kenetlendik ve kenetlenmeye devam ederek bu hasarı gidereceğiz, yaralarımızı saracağız. Bu güzel ve müstesna günleri de fırsat bilerek birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirelim. Berat Kandilimiz mübarek olsun.” dedi.