444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYEMİZDE MAZBATA TÖRENİ

05 Nisan 2024
BELEDİYEMİZDE MAZBATA TÖRENİ

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Amasya’nın Suluova ilçesinde birinci çıkarak Belediye Başkanı olan Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Rıfat Uzun mazbatasını alarak görevine başladı.

Başkanımız RıfatUzun devir teslim töreninde yaptığı konuşmasına, ” Hepiniz Suluova’nın açtığı bu yeni sayfaya, imzaya şahit olmaya geldiniz. Bizi bu memleketin şehrül emini olarak seçtiniz. Memleketi emin ellere emanet ettiğinizi görmeye geldiniz. Hepinize teşekkür ediyorum. Suluova için bir yolculuğa çıktık ve rabbim şükürler olsun bu makamı bizlere nasip etti.Tek duamız çıktığımız bu yolculukta sizlere mahcup olmamak ve Suluova’mızın hak ettiği değeri hak ettiği yere taşımaktır. Bu memleket için çivi çakan tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Biz sizlerle beraber Suluova’da yeni bir hareket başlattık ve Suluova’mızı daha ileriye taşımak için canla başla gayretle çalışacağız. Siz bizleri seçtiniz Allah ömür verdiği müddetçe daha yeşil daha yaşanabilir ve daha müreffeh bir Suluova için gece gündüz demeden çalışağımızın sözünü veriyorum.” dedi.

Seçim sonrası Demokrasi Meydanında halk iftarı vereceklerinin sözünü hatırlatan başkan uzun 4 Nisan günü demokrasi meydamız da halk iftarımızda buluşalım diye konuştu.

2024 Yılı Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinizi Ödemeyi unutmayın Son Gün : 31 Mayıs Cuma