444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

YÜZME BİLMEYEN KALMAYACAK

İlçemiz, yıllardır özlemini çektiği Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzuna kavuşuyor. Proje çalışması tamamlanan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun yapım ihalesi Belediye Başkanımız Fatih Üçok ile Gelişim ve Çaça İnşaat Şirketleri ortaklığı tarafından atılan imzalarla gerçekleşti.

Hemşehrilerimizin yıllarca hayal ettiği projeler birer birer hayata geçiyor. İlçemizin yüzme havuzu ihtiyacını gidermek için yürütülen çalışmalarda son aşamaya gelindi. 4.541.112.00 TL’lik yatırım olan ve proje çalışmaları tamamlanan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ihalesi Belediye Başkanımız Fatih Üçok ile Gelişim ve Çaça İnşaat Şirketleri ortaklığında gerçekleşti.

‘ 300 GÜNDE TESLİM EDİLECEK ‘

300 gün içerisinde teslim edilecek olan Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun içerisinde kapalı yüzme havuzu, açık otopark, izleyici alanları, duş odaları, soyunma odaları ve wc’ler yer alacak.

‘ HAYALİNİ KURDUK ‘

Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun Yeni Mahalledeki eski Askerlik Şubesinin arkasında bulunan alanda kurulacağını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok “Bir projemizi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 3.784.17 metrekarelik inşaat alanına sahip projemiz, Suluova’mızın önemli bir eksiğini daha giderme açısından büyük önem taşıyor. Hemşehrilerimizin ve geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın daha güvenli ve temiz ortamlarda büyümesi ve kendilerini geliştirebilmesi için ilçemizdeki oyun, spor ve sosyal alanların sayısını her geçen gün artırmaya devam edeceğiz. Suluova’da yüzme bilmeyen kalmayacak.” dedi.

‘ TEŞEKKÜR ‘

İlçemizde gençliğe ve spora olan yatırımların hızla arttığını ve bundan sonra da artarak devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok “Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımıza, Ak Parti Gup Başkanımıza, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.