444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YÜRÜYÜŞ YOLUNA MODÜLER TUVALET

03 Nisan 2021
YÜRÜYÜŞ YOLUNA MODÜLER TUVALET

Belediyemiz, hemşehrilerimizden gelen talepleri gidermek için etkili çözümler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda son olarak yürüyüş yoluna modüler tuvalet yerleştirmek için çalışma başlattı.

Belediyemiz, yürüyüş yoluna modüler tuvaletler yerleştirmek için çalışma başlattı. Özellikle esnaflarımız, yürüyüşe çıkan ve spor yapan hemşehrilerimiz düşünülerek yol kenarında tesis edilen modüler tuvalet çevredeki esnafa, yolu kullanan araç şoförlerine de hizmet verecek. Kadın ve erkek ve engelli olarak 3 ayrı kabin halinde düzenlenen tuvaletlerde hijyenik bir ortam yaratmak için her şey düşünülmüş. Kabinlerde hemşehrilerimizin ihtiyacı olan tüm malzemeler bulunuyor. Bu kapsamda ekiplerimiz zemine yerleştirmesi tamamlanan tuvaletlerin su ve gider hatlarını bağlamak için çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Çalışmaları yakından takip ederek yetkililerden bilgiler alan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; ” Hemşehrilerimizden gelen talepleri gidermek için etkili çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bölge esnaflarımızı, yürüyüşe çıkan ve spor yapan hemşehrilerimizi düşünerek 3 ayrı kabin halinde düzenlenen modüler tuvaleti yürüyüş yoluna yerleştirmek için çalışma başlattık. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Belediyemizin hizmete sunacağı modüler tuvaletler şimdiden bölge esnafını ve hemşehrilerimizi oldukça memnun etti.