444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YOĞUN TEMPOYA ÇORBA ARASI

26 Ocak 2022
YOĞUN TEMPOYA ÇORBA ARASI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, kar yağışının başladığın günden itibaren 4 gündür sahada kar temizleme ve yol açma çalışmalarını aralıksız sürdüren ekiplerimize sıcak çorba ikram etti.

Son 35-40 yılın en fazla kar yağışı düşmesinin ardından aşırı soğuğa rağmen 4 gündür geceli gündüzlü kar temizliği yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Kar yağışının başladığı ilk andan itibaren sahadayız. Bu kapsamda ilk günden itibaren Kar temizliği yapan ve şu an gece vardiyasında çalışmalarını sürdüren arkadaşlarımıza çorba ikramında bulunduk. Son 35-40 yılın en fazla kar yağışının düştüğü ilçemizde daha önce hazırlığını yaptığımız gibi şehrimizin ana arterleri başta olmak üzere, ara sokakları da temizliyoruz. Hemşerilerimizin mağdur olmaması için her yerdeyiz, gece gündüz mesai yapıyoruz. Bugüne kadar 4 gecedir hiç durmadan sabaha kadar kar temizliğine devam ediyoruz ve bitene kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Dedi.

Vatandaşlarımızı rahatı için aralıksız çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “İlçe esnafımızın iş yerlerini rahat açarak alış verişine devam etmesi adına ve hemşerilerimizin kış şartlarından etkilenmeden günlük hayatlarını sürdürmeleri adına kar temizliği sonuçlanana kadar bu çalışmaları sürdüreceğiz. Hava oldukça soğuk ve çalışma arkadaşlarımız buna rağmen özveriyle kar temizliğini aralıksız sürdürüyor. Tüm emeği geçen çalışan arkadaşlarımıza hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Ellerine ve emeklerine sağlık.” İfadelerini kullandı.