444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

“ YENİ KONUT PROJELERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

22 Temmuz 2017
“ YENİ KONUT PROJELERİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ “

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Borsa Mahallesinde yapımına başlanan konutların, hak sahipliği ve konut belirleme kuraları çekildi.

Kura çekimine katılan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK kurada ismi çıkmaya hemşehrilerinin üzülmemelerini isteyerek, ‘konutların devamı gelecek’ müjdesini verdi.

Suluova’da ilk defa tek seferde bu büyüklükte konut projesini gerçekleştirdiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “ 1. Etap 275, 2. Etap 456 ve 3. Etap projemizi kapıcı daireleri ile birlikte 670 adet olacak şekilde her geçen gün gelişen ve değişen Suluova’mıza kazandırıyoruz. Seçim çalışmalarımızda hemşehrilerimize 1000 adet konut yapmayı vaat etmiştik. 4. Etap içinde yaklaşık olarak 350-400 konut planlıyoruz ve bu vaadimizin üstüne çıkacağız. Verdiğimiz sözün her zaman arkasındayız. Konut alamayan hemşehrilerimiz üzülmesinler Suluova’da konut isteyen herkesi konut sahibi yapacağız. Bu konuda başarılı olacağımıza inanıyorum. Başkent sitesinin üzerinde 31.000 m2 lik alanı 4. Etap için hazırladık ve TOKİ işbirliği ile çalışmalarımıza başladık. Geleceğimizin Suluova’sını hep birlikte inşa edeceğiz. Konutlarımız hak sahiplerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Törene katılan TOKİ Finans Daire Başkanlığı Şube Müdürü Bülent Şerefoğlu ise; Ödemelerin Ocak 2018’de başlayacağını, ağustos ayı içerisinde peşinat ödemelerinin gerçekleştirileceğini belirterek konutların sahiplerine hayırlı olmasını diledi.

Kura Sonuçları İçin Tıklayınız;