444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YAŞLILARIMIZ BAŞTACIMIZ

01 Ekim 2019
YAŞLILARIMIZ BAŞTACIMIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 1 Ekim Dünya Yaşlılar günü münasebetiyle Hacı Muammer Koca Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Hacı Muammer Koca Huzurevi Müdürlüğü tarafından Bir Eylül restoranda düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz ve ilçe protokolümüz katıldı.

Huzurevi sakini büyüklerimiz ile ilgilenerek sohbet edip taleplerini dinleyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok; Kıymetli büyüklerimiz ile aynı sofranın etrafında ekmeği paylaşmak benim için bir şeref ve onurdur. Bilirsiniz bizim töremizde ekmek ve tuz hakkı vardır. Ekmek ve tuz hakkı unutulmaz. Onun için aynı masanın etrafında sizlerle bir araya gelebilmek hakikaten bizi çok mutlu etti. İnşallah nice programlarda sizlerle birlikte olmayı arzu ediyoruz. Bu vesile ile Cenabı Allah hepinize sağlık sıhhat ve afiyet nasip etsin hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum.” Dedi.

Program Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un Huzurevi sakini büyüklerimize gül dağıtması ve hatıra fotoğrafı çekinmesiyle son buldu.