444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YARIYIL KARNE HEYECANI

20 Ocak 2017
YARIYIL KARNE HEYECANI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 2016-2017 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sona ermesiyle birlikte Toki Çelebi Mehmet İlkokulunda düzenlenen Karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerinin heyecanına ortak oldu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Toki Çelebi Mehmet İlkokulunda düzenlenen Karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Törene İlçe Kaymakam Vekili Kudret Kurnaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oflaz, İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan Karne Dağıtım töreni öğrencilerin hazırladığı şiirler ve anaokulu öğrencilerinin düzenlediği gösteriyle devam etti. Tören; Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve beraberindeki protokolün öğrencilere karne dağıtmasıyla son buldu.

Öğrencilere karne ve başarı belgelerini veren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çocukları yarına en iyi şekilde hazırlamak için çalıştıklarını belirterek ‘‘ Eğitim Camiasından gelmiş biri olarak eğitim kurumlarımızın ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin en büyük zenginliği, geleceği ve yarınları olan bütün öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, hayırlı tatiller diliyorum’’ dedi.