444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YARIYIL KARNE HEYECANI

18 Ocak 2019
YARIYIL KARNE HEYECANI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 2018-2019 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sona ermesiyle birlikte Mehmet Bilgili İlkokulunda düzenlenen Karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerinin heyecanına ortak oldu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Mehmet Bilgili İlkokulunda düzenlenen Karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Törene İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Murat Karavin, İlçe Protokolü, Öğretmenler, Öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan Karne Dağıtım töreni öğrencilerin hazırladığı şiirler ve öğrencilerinin düzenlediği gösteriyle devam etti. Tören; Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve beraberindeki protokolün öğrencilere karne dağıtmasıyla son buldu.

Öğrencilere karne ve başarı belgelerini veren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çocukları yarına en iyi şekilde hazırlamak için çalıştıklarını belirterek ‘‘ Eğitim Camiasından gelmiş biri olarak eğitim kurumlarımızın ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Ülkemizin en büyük zenginliği, geleceği ve yarınları olan bütün öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor, hayırlı tatiller diliyorum’’ dedi.