444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

YAPAY GÖLETİ BAKIMA ALINDI

09 Ağustos 2023
YAPAY GÖLETİ BAKIMA ALINDI

Yedikuğular Millet Bahçemiz içerisinde bulunan ve görselliği ile ortama güzellik katan suni gölet, Belediyemiz tarafından bakıma alındı.

Belediyemiz su işleri müdürlüğünün 10 personel, 2 vidanjör ve 1 kamyon ile başlattığı bakım ve temizleme çalışmaları kapsamında gölette oluşan 6 kamyon atık malzeme toplandı, vidanjörlerle kirli su çekilerek gölet boşaltıldı. Suni gölet temizlendikten sonra ise tekrar temiz su ile doldurularak millet bahçesine kazandırılacak.

Bol oksijenli yeşil alanları, sosyal donatıları, yürüyüş yolları, spor sahaları, oyun alanları, çocuk parkları, piknik alanları, modern ve huzurlu ortamı ve içerisindeki suni göleti ile bölgemiz iç turizminin en çok rağbet gören yaşam alanı konumunda olan Belediyemize ait Yedikuğular Millet Bahçesi ayrıca konser, şenlik, spor müsabakaları gibi bir çok önemli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Vatandaşlarımıza iş ve sosyal hayatın stresinden uzaklaşarak güzel vakitler geçirebilmeleri için nezih ve modern yaşam alanları sunan Yedikuğular Millet Bahçemiz, oldukça geniş gezi, oyun, piknik ve spor alanları ile aynı anda binlerce kişiye hizmet verebilecek kapasitede.