444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI

18 Ocak 2017
UMRE YOLCULARI DUALARLA UĞURLANDI

İlim Yayma Süleyman Karagöz İrfan Kur’an Kursu bahçesinde umreye gidecekler için düzenlenen programa katılan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, umreye gidecek olan hemşehrilerimizle tek tek sohbet edip hayırlı yolculuklar dileyerek, ibadetlerinin kabulünü niyaz etti.

Kutsal topraklara gidecek olan umre kafilesini yolcu etmek amacıyla İlim Yayma Süleyman Karagöz İrfan Kur’an Kursu bahçesinde uğurlama programı düzenlendi. Uğurlama programına katılan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, umreye giden hemşehrilerimizle tek tek vedalaşarak, dualarla yolcu etti. Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a, Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Adem Cılız ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Emre Gücek eşlik etti.

İlim Yayma Süleyman Karagöz İrfan Kur’an Kursu bahçesinde toplanan hemşehrilerimizin ve ailelerinin heyecanlarına ortak olarak, tek tek tokalaşıp hayırlı yolculuklar dileyen Başkanımız Fatih Üçok; “ Hayırla gidip gelsinler. Memleketimiz, ülkemiz ve ilçemiz için edecekleri hayırlı duaların kabul olmasını diliyorum. Allah yollarını açık etsin.” Dedi.

Uğurlama töreninde Kuran-ı Kerim ve dualar okundu.