444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

U15 TAKIMIMIZIN BAŞARISI

15 Mart 2017
U15 TAKIMIMIZIN BAŞARISI

Amasya Amatör Küme U15 Liginde 2. Olan Suluova Belediyespor kulübü oyuncu ve teknik heyeti Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulunarak 2.’lik kupasını takdim ettiler.

Amasya Amatör Küme U15 Liginde 2. Olan Suluova Belediyespor kulübü oyuncu ve teknik heyeti Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a ziyarette bulunarak 2.’lik kupasını takdim ettiler. İlk kez katıldığı Amasya Amatör Küme U15 Liginde güçlü rakiplerine iç ve dış sahada kök söktüren Suluova Belediyespor U15 Takımı ligi 2. Sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı.

Sporcuları tek tek tebrik eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok ‘’Sizler hem şahsınızı hem belediyemizi hem Suluova’mızı yeri geldiğinde de İlimizi temsil ediyorsunuz. Bu karakterde ve hırsta olduğunuz sürece biz sizlerin yanınızda olacağız. Belediyenin bir kulübü olarak sporla ilgilenen, hevesi olan bütün hemşehrilerimizi, genç kardeşlerimizi sporla buluşturmayı kendimize hedef edindik.’’ Şeklinde konuştu.

Belediye Meclis Salonumuzda gerçekleştirilen ziyarette kulüp Başkanı Mustafa Çolak, Teknik heyet ve Sporcular yer aldı. Ziyaret Sporcular adına takım kaptanının Başkanımıza kupayı takdim etmesiyle son buldu.