444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

04 Mayıs 2018
TÜM HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, kısa süre önce vefat eden annesi Hacı Fevziye Üçok için Yeni Mahalle Hacı Mustafa Camii’nde Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, mart ayında vefat eden annesi Hacı Fevziye Üçok(84) için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okuttu. Yeni Mahalle Hacı Mustafa Camii’nde Cuma namazı öncesi düzenlenen programda İlçe Müftülük Din Görevlileri tarafından Mevlid-i Şerif ve Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi.

Ardından Royal Düğün Salonunda programa katılanlara ikramlar verildi.

Tüm katılımcılara ve taziye temennilerinde bulunan hemşehrilerimize teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Kıymetli annemin vefatından bu güne kadar bizleri yalnız bırakmayıp acımızı paylaştınız, Allah hepinizden razı olsun. Cenab-ı Allah tüm geçmişlerinize rahmet eylesin, mekânları cennet olsun. Allah hepinize hayırlı uzun ömürler versin.” Dedi.

Daha sonra İlçe Müftü Vekili Metin Şener’in yaptığı dualarla Mevlit programı sona erdi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve aile bireyleri gelen misafirleri tek tek uğurladı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok tarafından düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Amasya Valimiz Dr. Osman Varol, Garnizon Komutanı Tankçı Kurmay Albay Zafer Uğur, İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül, Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, İl Jandarma Komutanı Selami Akşit, Amasya Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, Emniyet Müdürü Murat Oflaz, çeşitli kurum, kuruluş temsilcileri, iş adamları, ailesi, yakınları ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.