444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TOPLUMUN IŞIK KAYNAĞISINIZ

11 Ocak 2018
TOPLUMUN IŞIK KAYNAĞISINIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bir Eylül Restorant’da düzenlenen programda Amasya, Merzifon ve İlçemizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Bir Eylül Restorant’da düzenlenen yemekli programda Amasya, Merzifon ve İlçemizde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Bütün basın mensuplarını tek tek tebrik eden Başkanımız Fatih Üçok, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günlerini kutladı.

Medya ve iletişimin çok önemli olduğu günümüzde basın, demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarından birisi olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Gece gündüz demeden büyük bir özveriyle görevlerini sürdüren tüm basın mensuplarımızın Gazeteciler Günü’nü kutluyor, zorlu ve meşakkatli görevlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.

Basının Demokrasinin olmazsa olmaz ayaklarından biri olduğunu vurgulayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Bizler gazetecileri yol arkadaşımız olarak görüyoruz. Suluova Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi doğru, ilkeli ve tarafsız habercilik yapan gazetecilerilerimizin yanındayız ve yanlarında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Programa; Belediye Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Adem Cılız, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Emre Gücek ile ulusal ve yerel basında görev yapan basın mensupları katıldı.