444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TİYATRO ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

02 Mart 2022
TİYATRO ETKİNLİĞİ SONA ERDİ

Belediyemiz tarafından kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik hazırlanan “Sokak Dostları Müzikali” isimli çocuk oyunu sona erdi.

Belediyemiz ilkokul öğrencileri için ücretsiz olarak sunduğu ❝Sokak Dostları Müzikali❝ tiyatrosu tüm coşkusu ve heyecanıyla 3. gününde öğrencimizle buluştu. Çocukları hem eğlendiren hem de çevre ve hayvan sevgisi konusunda farkındalık oluşturan tiyatro etkinliğimiz 3 günde 9 seans olarak çocuklara keyifli dakikalar yaşattı. Küçük izleyiciler oyundan büyük keyif alırken birçok minik öğrencimiz ise hayatında ilk kez tiyatroyla tanışmış oldu.

Belediye Kültür Merkezinde 3 gün boyunca tiyatro rüzgârının estiğini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok “Salonları dolduran minik yüreklerimizin samimiyeti gözlerindeki ışıltıyı gördükçe ne kadar doğru bir iş yapmışız diyoruz. Tiyatro içeriği, verdiği mesajlar, güldüren ve düşündüren yönleriyle hepimizin içerisinden bir şeyler çıkarabileceği, içinden bir şeyler bulabileceğimiz bizim için ayrı önemi olan sanattır. Bu vesileyle Sanat Yönetmeni Vahit Çakmakçı ve oyuncularımıza yaşattıkları keyifli dakikalar için teşekkür ediyorum. Keyifli etkinliklerde yeniden buluşmak dileğiyle İnşallah” dedi.