444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TERAVİH BULUŞMALARI SÜRÜYOR

31 Mayıs 2017
TERAVİH BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl ilkini düzenlediğimiz teravih buluşmalarında hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyor.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, teravih buluşmaları kapsamında her gün bir camide hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyor. Teravih buluşmalarına bu yıl Şehitler Camii’nde kılınan Teravih Namazı ile başlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Nur Cami, Hacı Mehmet Kır Cami, Yaylacı Cami ve Borsa Mahallesi Camii cemaati ile çay sohbetinde buluşarak, hemşehrilerimizden gelen istek ve önerileri dinledi.

Ramazan ayının iyilik, yardımlaşma ve bereket ayı olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Bu ayda sabrın, yardımlaşmanın ve akrabaya yardım etmenin en güzel örneklerini yaşıyoruz. Ramazan ayı, sosyal dayanışma ve yardımlaşma açısından en güzel örneklerin yaşandığı, ihtiyaç sahiplerinin unutulmadığı özel günlerdir. Kurulan iftar sofraları, hep birlikte kılınan teravih namazları birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirdiğimiz manevi ortamlardır. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Dünya üzerinde barış ve kardeşliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde özellikle İslam dünyasının yaşadığı sıkıntıların da bir an önce sona ermesi en büyük temennimizdir” dedi.