444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TENEKE ADAM ÇOCUKLARLARLA BULUŞTU

25 Aralık 2022
TENEKE ADAM ÇOCUKLARLARLA BULUŞTU

Belediyemiz tarafından çocuklarla buluşturulan “Teneke Adamın Maceraları 1” isimli çocuk tiyatrosuna ilgi yoğun oldu.

Çocuk ve gençlere yönelik hizmetleriyle sık sık gündeme gelen Belediyemiz, Suluovalı çocukları her ay farklı bir tiyatro etkinliğinde buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta sonu “Teneke Adamın Maceraları 1” isimli çocuk tiyatro oyunu Suluova’lı çocuklardan tam not aldı.

Belediyemiz, son günlerde sık sık tekrar ettiği “Kültür Belediyeciliği” kapsamında, belediyenin temel hizmetlerinin yanı sıra kültür ve sanat ihtiyaçlarına da cevap vermeye çalışıyor. Bu kapsamda her ay farklı bir tiyatro oyununu Suluova’lı çocuklarla buluşturan Belediyemiz, geçtiğimiz hafta sonu “Teneke Adamın Maceraları 1” isimli çocuk tiyatrosu ile çocukların karşısına çıktı.

ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ, ONLAR İÇİN NE YAPSAK AZDIR

Tiyatro sonrasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Katılımlarından dolayı çocuklarımıza ve ailelerine yürekten teşekkür ediyorum. İlçemize de böyle güzellikler yakışır. Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlar için ne yapsak az diye düşünüyorum. Onlara sahip çıkar iyi bir gelecek hazırlarsak onlar bizim umudumuz olurlar. Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. İleriki günlerde etkinliklerimiz devam edecek.” diye konuştu.