444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TEMİZ VE SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN

10 Mayıs 2017
TEMİZ VE SAĞLIKLI ÇEVRE İÇİN

Belediyemiz, daha yaşanabilir bir Suluova hedefiyle özellikle yaz aylarında hemşehrilerimizin vazgeçilmez adresleri arasında yer alan parklar ve yeşil alanlar başta olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda yoğun ve kapsamlı bir çalışma başlattı.

Belediyemiz, Hemşehrilerimizin temiz, ferah, huzur ve güven içerisinde yaşamını sürdürmesi için İlçemiz genelinde başlattığı temizlik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalar kapsamında cadde,  sokak ve parklarımızda çirkin görüntüye neden olan her noktaya ulaşan ekiplerimiz, ihtiyaç duyulan temizliğin anında yerine getirilmesi için, temiz bir çevrede yaşama ihtiyacını dikkate değer alarak çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Cadde, yol ve meydanların görünüm ve temizlik bakımından bir ilçenin aynası olduğu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; ” İlçemizi daha temiz, daha modern ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmeye çalışıyoruz. Bir yandan projelerimizi hayata geçirirken diğer taraftan da ilçemizi temiz tutmaya gayret gösteriyoruz. Çünkü cadde, sokak ve parklarımız bir yerleşim yerinin aynasıdır. Çabamız hemşehrilerimizin daha temiz, sağlıklı ve huzurlu ortamda yaşamasını sağlamaktır.” dedi