444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TAŞERON İŞÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

09 Ocak 2018
TAŞERON İŞÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 696 sayılı Kanun Hükmündeki Kararname ile kadroya geçmek üzere gerekli evrakı ve doldurdukları formları ilgili birime sunmak için Belediyemize gelen çalışma arkadaşlarımızı tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

“Taşeron işçilerimizin kadroya geçişinin şehrimize, kurumlarımıza ve ülkemize katkı sağlayacağına inandıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, kendilerini tek, tek tebrik ederek, “Uzun zamandır gündemde olan ve işçi kardeşlerimizin beklediği bir çalışma olan taşeron işçilerimize devlet güvencesi olacak kadro çalışması neticelendi. Ben öncelikle bu düzenlemenin gerçekleştirilmesinde emeği olan Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız ile hükümetimizin ilgili organlarındaki büyüklerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Başvurusunu tamamlayan taşeron işçileri kadroya alınacakları için mutlu olduğunu söyleyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’a bu hakkın kendilerine tanıdıkları kadro hakkı için teşekkür ettiler.