444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA’MIZA 9 MİLYONLUK YATIRIM

16 Haziran 2020
SULUOVA’MIZA 9 MİLYONLUK YATIRIM

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Amasya Valimiz Dr. Osman Varol ve İl Yöneticileri Ankara programları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Amasya Valimiz Dr. Osman Varol, Amasya Milletvekilleri M. Levent Karahocagil ve Hasan Çilez, Ak Parti Amasya İl Başkanı M. Akif Kesmekaya ve İl yöneticileriyle birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Valimiz, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclisi Başkanımız ve Ak Parti İlçe Başkanımız ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ettik. İlçemiz adına talepte bulunduğumuz 9 milyonluk yatırım desteğini aldık.” Dedi.

Açıklarımalarının devamında ise Belediye Başkanımız Fatih Üçok: “Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile imzalanan protokol kapsamında Amasya ilimize toplam 55 milyon TL’ lik yatırım içerisinde; Suluova’mıza 9 milyonluk Yeni 500 kişilik Kapalı Spor Salonu ile Sentetik Çim Sahamızın aydınlatmasını yapıyoruz. Amasya’mızın spor tesisleri ihtiyaç ve taleplerinin tamamına olumlu yanıt veren Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beyefendiye. Valimize, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Teftiş Kurulu Başkanımıza ve İl Spor Müdürümüze hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum. Spor tesislerimiz hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.