444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVALI ATLETLERİN BÜYÜK BAŞARISI

SULUOVALI ATLETLERİN BÜYÜK BAŞARISI

Suluova Belediyespor Kulübü atletizm sporcuları elde ettikleri başarılarla göz dolduruyorlar.

Bolu’da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Grup Müsabakalarında 3 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atan Suluova Belediyespor Kulübünün Atletizm Branşının sporcuları Belediye Başkanımızı ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Ziyarette Kulüp Başkanı Mustafa Çolak, Antrenör Alper Uysal, Teknik Heyet Sacit Aydın ve Naci Öztürk yer aldı.

“GURURUMUZ OLDULAR”

Büyük emek ve fedakârlıklarla yazılmış bu başarının devamının geleceğine canı gönülden inandıklarını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı tarafından ülke genelinde 8 bölgede yapılan Anadolu Yıldızlar Liginin Batı Karadeniz Bölgesi ayağının Bolu ilinde yapılan ve 10 ilden 150 kadar sporcunun katıldığı Bolu Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Grup Müsabakalarında, Amasya il karmasına Suluova’mızı temsilen Belediyespor Kulübümüzden katılan öğrencilerimiz Abdullah Öncel 2 ve Sinem Uysal ise 1 madalya kazanarak gururumuz oldular. Öğrencilerimizi ve teknik heyetimizi tebrik ediyor, katılacakları sonraki müsabakalarda başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

Ziyaret Başkanımıza madalyaların takdim edilmesi ve sonrasında Başkanımızın öğrencilere hediyeler vermesi ile son buldu.