444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA’DA YAŞAM

13 Şubat 2020
SULUOVA’DA YAŞAM

Belediyemiz, Türkiye genelinde ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. İlçemizin; yer altı zenginlikleri, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerleri konulu fotoğraf yarışması için başvurular alınmaya başladı.

İlçemizin eşsiz değerlerini fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirmek ve Suluova’mızın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Belediyemiz tarafından düzenlenecek olan fotoğraf yarışması için başvurular alınmaya başladı.

Tarım, hayvancılık ve sanayi ile ön plana çıkan ilçemizin, her biri birbirinden kıymetli yer altı zenginliklerini, doğal güzelliklerini, tarihi ve kültürel değerlerini tüm dünyaya tanıtmak istediklerini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, tüm fotoğraf sanatçılarını ve hemşehrilerimizi https://tfsfonayliyarismalar.org/tr/devam-eden-yarismalar/detay/suluova-belediyesi-ulusal-fotograf-yarismasi-tr adresinden yarışmaya katılmaya davet ediyorum” dedi.

Son başvuru tarihi 19 Ağustos

19 Ağustos 2020 günü saat 23:00’a kadar başvuruların alınacağı fotoğraf yarışmasının Seçici Kurul Değerlendirmesi ise 22.08.2020 günü toplanacak. 24.08.2020 günü sonuçların açıklanacağı yarışmanın ödül töreni ve sergisi ise 01.09.2020 günü gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılan eserler, Adnan ATAÇ Prof. Dr, Fotoğraf Sanatçısı (Fotoğraf Sanatı Kurumu), Egemen Umut ŞEN AFIAP, Fotoğraf Sanatçısı (Fotoğraf Sanatı Kurumu), Fatih ÜÇOK Suluova Belediyesi Başkanı, Hamit YALÇIN Fotoğraf Sanatçısı (Anadolu Fotoğraf Derneği), İrem SİYAHGÖZ Fotoğraf Sanatçısı (Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği), Mustafa TEMEL Suluova Belediyesi Encümen Üyesi, Ömer Serkan BAKIR Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni (Seçici kurul, en az üç üye ile toplanacaktır.) TFSF Temsilcisi: Yaşar Ali DURSUN gibi fotoğrafçılık alanında uzman isimlerden tarafından değerlendirilecek.