444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA’DA TÜRK HALK MÜZİĞİ ŞÖLENİ

15 Aralık 2018
SULUOVA’DA TÜRK HALK MÜZİĞİ ŞÖLENİ

Bafra Musiki Cemiyeti, Belediyemizin katkılarıyla Hemşehrilerimize Unutulmaz Bir Akşam Yaşattı

Suluova Belediyesi kültür merkezinde, Bafra musiki cemiyeti tarafından düzenlenen konsere Suluovalıların ilgisi büyüktü. Koro şefi Levent Aydın önderliğinde birbirinden güzel şarkılar seslendiren koro, gelen davetlilerden tam not aldı.

Konsere, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra ilçe daire amirleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Suluova Belediyesi ve Bafra Musiki Derneği işbirliği ile düzenlenen konserde konuşan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, belediye olarak kentin vizyonunu değiştirecek işlere imza attık. Bütün bunların yanında kentimizin sanat ve kültür açısından da lokomotif görevi üstlenen kentler arasında olmasını temenni ediyoruz. Bu nedenle bu tür organizasyonların daima yanındayız” dedi.

İlçemizin sanat alanında gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını aktaran Başkanımız Fatih Üçok, Halk müziği ezgilerini bizlere sunan sanatçı arkadaşlarımızı ve sanatçıya değer veren hemşehrilerimizi canı yürekten kutluyorum. Geçmişimizden günümüze kadar uzanan bir yolculuğu olan türkülerimizin bugün hala aynı şekilde icra ediliyor olması bizler için ayrıcalıktır. Bugün de aynı şekilde bir çalışma yapılmış olup bizi çok güzel yerlere götüren koro ekibimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Konserin sonunda Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Bafra Musiki Cemiyeti Türk Halk Müziği Gönüllüler Korosu Şefi Levent Aydın`a çiçek ve hediye takdim etti.