444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA’DA ÖNLEM VAR

18 Mart 2020
SULUOVA’DA ÖNLEM VAR

Belediyemiz, Koronavirüs salgını (covid-19) sebebiyle alınan tedbirler gereği, ilçemiz genelinde kapsamlı temizlik, dezenfekte ve hijyen çalışması başlattı.

Tüm dünyaya’yı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (2019-nCoV) salgınının ülkemizde de görülmesinin ardından Belediyemiz, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un talimatlarıyla hemşehrilerimizin yoğun olarak kullandığı alanlarda genel temizlik, dezenfekte ve hijyen çalışması başlattı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı korona virüsüne karşı iki katına çıkardık. Bu kapsamda ekiplerimiz, ilçemizde bulunan kurumlar başta olmak üzere, otobüs durakları, camiler, şehirler arası terminal binası ile şehir içinde çalışan hatlı minibüs ve özel halk otobüsleri olmak üzere ilçede yoğun şekilde kullanılan tüm noktalarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştirmektedir.” dedi.

Dezenfekte çalışmalarının düzenli şekilde devam edeceği belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, hemşehrilerimizin koronavirüs salgınından etkilenmemesi için azami gayret gösterdiklerini, hemşehrilerimizin de bu konuda hassas davranmalarını beklediklerini ifade etti.