444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SULUOVA’DA GENÇLİK BAYRAMININ 98. YILI COŞKU İLE KUTLANDI

19 Mayıs 2017
SULUOVA’DA GENÇLİK BAYRAMININ 98. YILI COŞKU İLE KUTLANDI

Suluova’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. yıl dönümü okul öğrencilerinin yanı sıra Suluova Belediyespor Kulübü sporlarımızın gösterileri eşliğinde coşkuyla kutlandı.

Mahmut Demir Kapalı Spor Salonunda yapılan kutlamalar İlçe Kaymakamı Dr. Vural Karagül ve Belediye Başkanız Fatih Üçok tarafından gençliğin ve İlçe Halkının bayramlarının kutlamasıyla başladı.

Program öğrencilerin 19 Mayıs ve Atatürk” konulu çeşitli şiirler okuması, Suluova Belediyespor Kulübü Güreş, Judo Taekwondo ekibinin gösterileri ile devam etti.

Kutlamaların sonunda yapılan ödül töreninde okullar arası düzenlenen Kız Voleybol, Erkekler Futsal ve Milli Eğitim Müdürlüğü İle Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce organize edilen okullar arası 15 Temmuz Şehitleri Anısına Voleybol Turnuvasında dereye giren öğrenci ve öğretmenlere ödülleri İlçe Kaymakamı Vural Karagül, Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve protokol tarafından verilmesi ile sona erdi.

Program sonrasında Belediyespor Kulübü sporcuları ile hatıra fotoğrafı çektiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok ayrıca Okullar Arası Boks Türkiye Şampiyonasında 1. Olan Emirhan Karaca’yı, 3. Olan Bekir Gençalioğlu’nu, ve Güreşte Türkiye 3. Olan Belediyespor Kulübü sporcusu İbrahim Çakır’ı tebrik etti.