444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ

03 Ocak 2019
SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Belediyespor Kulübümüz bünyesinde faaliyet gösteren Taekwondo Takımı sporcularıyla bir araya gelerek, antrenman malzemesi dağıttı.

Suluova Belediyespor Kulübü Taekwondo Takım sporcularının Mahmut Demir Spor Salonunda ki antrenmanlarını ziyaret ederek Antrenör Serdar Kılıç’tan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkanımız Fatih Üçok, ilçe genelinde faaliyet gösteren sporcu ve takımların daima destekçisi olduklarını, eğitim-öğretim faaliyetleri yanı sıra imkan sağlayarak gençleri kültürel ve sportif faaliyetler içerisinde tutmanın kişilikleri ve toplum adına oldukça önemli olduğunu belirterek; “Gençlerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de öne çıkması bizleri çok mutlu ediyor. Aynı zamanda bu tür etkinlikler kendilerini geliştirmek, sağlıklı kalma ve hayata daha donanımlı katılmalarına katkı sağlıyor. Bu vesile ile ilçemizi en iyi şekilde temsil ettikleri için sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye belirtti.

Malzeme desteği ve ziyaret dolayısı ile Kulüp Başkanı Mustafa Çolak, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Başkanı A. Kadir Saraç ve Teknik Heyet Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür ettiler.

Başkanımız ayrıca antrenman yapan Çeltek Serhat Spor Boks takımını da ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.