444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SPOR FARKLILIKTIR

SPOR FARKLILIKTIR

Gençlerimiz ve evlerimizin neşe kaynağı çocuklarımız için Belediyemiz ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından ilçemizde yapımına başlanan spor tesislerinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında ilçemizde yapımına başlanan 8 tesisin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İmzalanan protokol kapsamında 1 adet Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Halı Saha ile 5 adet Basketbol Sahası olmak üzere 8 tesisin ilçemize kazandırılmasının ardından çalışmalar hız kazandı. Çalışmalar kapsamında ekipler, Adnan Menderes Millet Bahçesi, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu bahçesi, Ertuğrul Gazi parkı yanı, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu yanı ve Şehit Ercan Kurt Hürriyet Ortaokulu yanında basketbol sahalarının çalışmalarını titizlikle sürdürürken Muharrem Saygün Anadolu Lisesi yanında ve Suluova Teknik Lise Ve Endüstri Meslek Lisesi bahçesinde yer alan 2 adet halı sahanın çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İlçemizde yapımına başladığımız 1 adet Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, 2 adet Halı Saha ile 5 adet Basketbol Sahası olmak üzere 8 tesisin çalışmalarının titizlikle devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Suluova Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman destek oluyoruz. Spor yapılabilecek alanlar oluşturmayı kendimize hedef edinmiştik. Çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında ve sağlıklı bir nesil yetiştirmede spor alanları çok önemli. Geleceğimizin teminatı güzel yavrularımız burada arkadaşlarını ve dostluklarını pekiştirirken kötü alışkanlıklardan uzaklaşacak ve enerjilerini buralarda atarak geleceğe hazırlanacaklar.‘Spor bir insanın her durumda farklı olmasını sağlar.” Dedi.