444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ, OTO GALERİCİLER SİTESİ HAYIRLI OLSUN

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ, OTO GALERİCİLER SİTESİ HAYIRLI OLSUN

Oto Galericiler Sitesi’nin Temel Atma Töreni düzenlendi.

Suluova’da 5500 m2 Üzerine Kurulacak ‘Oto Galericiler Sitesi’nin Temeli Düzenlenen Bir Törenle Atıldı. Şehirler arası Otobüs Terminalinin arkasına yapılacak oto galericiler sitesinin temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, sitenin Suluova’da önemli bir eksikliği daha gidereceğini dile getirdi.

Tören konuşmalarında sitenin iki blok halinde içerinde 20 iş yerinin bulunacağı bilgisini veren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ Oto Galericiler Sitemiz 20 iş yerinden oluşuyor ve her iş yerinin önünde araç parkı olarak düşündüğümüz 100 m2 park alanı bulunuyor. Yaklaşık 2 milyon lira gibi bir bedel ile ihalesini gerçekleştirdik ve müteahhidimiz bize 200 gün içerisinde inşallah teslim edecek.” Dedi.

Suluova’da 4 yıl içerinde birçok projenin temelini attıklarını bir kısmının açılışının yapıldığını ve bir kısmınında açılış aşamasına geldiğini kaydeden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Şehirler Arası Otobüs Terminalinin bitmek üzere olduğunun altını çizerek, “ Otogarımız bitmek üzere saha beton çalışmasını yapıyoruz. En kısa zamanda otogar hizmetimizi hemşehrilerimize daha kaliteli bir şekilde vereceğiz. Bizler bu alanın tamamını taşıma üzerinde düşündük. Ön kısmında Otogarımız, arkasında servis taşımacılarımız, kamyoncularımızda dâhil olmak üzere nakliyecilerimiz ve tamamını kapsayacak şekilde düşündük. Hemen yanında bulunan Suluova Oto Sanayimiz ile hemşehrilerimize daha faydalı olacağını düşündük.” Şeklinde konuştu.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, konuşmalarının devamında ise, Bizlere desteklerini esirgemeyen başta hükümetimiz olmak üzere Sn. Cumhurbaşkanımıza, Bakanlarımıza ve Amasya Milletvekillerimize, Yerelde Kaymakamımıza, İl Genel Meclis, Belediye Meclis Üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Oto Galericiler Sitemiz gelişen ve değişen Suluova’mıza hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

Kurban kesimi ve dualar eşliğinde gerçekleşen temel atma törenine Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yansıra İlçe Kaymakamı Vural Karagül, Belediye Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Adem Cılız, Mahmut Aslan, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Biçer, Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri, Galerici esnafları ve hemşehrilerimiz katıldı.