444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SİZLER BİZİM BAŞIMIZIN TACISINIZ

06 Nisan 2023
SİZLER BİZİM BAŞIMIZIN TACISINIZ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları ile iftar programında bir araya geldi.

Belediyemiz ve ilçe kaymakamlığımız tarafından şehit yakınları, gaziler ve aileleri onuruna belediyemize ait Bir Eylül Restoranda iftar yemeği düzenlendi.

Şehit yakını ve gazi ile ailelerinin ağırlandığı programa; Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Şafak Gürçam, İlçe Müftümüz Sıtkı Kaya, Jandarma Komutanı Ramazan Alagöl ile şehit yakınları, gazi ve aileleri katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve yemek duası ile devam eden programda konuklarıyla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, masaları tek tek gezip, şehit aileleri, gaziler ve ailelerinin hal hatırlarını sorarak yakından ilgilendi, bir süre onlarla sohbet etti.

Çok sayıda şehit ailesi, gazi ve gazi yakınlarının katıldığı iftar yemeğinde ‘Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz her zaman başımızın tacıdır’ diyerek konuşmalarını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok; ”Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve bayrağımızın dalgalanması için canlarını feda etmekten kaçınmayan kahraman gazilerimiz ve şehitlerimizin aileleri ile bugün iftarda bir araya geldik. Vatan, bayrak ve vazife uğrunda şehit düşen tüm kahramanlarımızı bu vesile ile bir kez daha rahmet ile anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyor, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Birlik, beraberlik içinde nice Ramazanlarda birlikte olmak dileğiyle. Yüce Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. ’dedi.