444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ŞİMDİ, YAZ SPOR OKULU ZAMANI

22 Haziran 2018
ŞİMDİ, YAZ SPOR OKULU ZAMANI

Öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Belediyemiz tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen yaz spor okulu açıldı.

Açılışa katılanlara teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Suluovalı gençler ile çocukların akademik eğitimlerinin yanı sıra sportif faaliyetlerde bulunmalarının hem kendileri, hem de ilçe adına çok önemli olduğunu, bunun için ciddi hizmet ve yatırımlar yaptıklarını söyledi.

3. Kez yapılan ve 7 branşta düzenlenen Yaz Spor Okuluna 450 kadar katılım sağlandığını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, amaçlarının ilçe gençlerine spor yapma imkanı sağlamak ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak, yarının büyükleri gençlerin yetkin ve yeterli hale getirilmesi için yeteneklerinin keşfedilmesini arzu ettiklerini, bu yönde 2 yıl önce belediye bünyesinde Belediyespor Kulübünü kurarak 11 braşta yüzlerce gence imkan sağladıklarını, en büyük hedeflerinin ise sporda tesisleşmek ve kurumsal bir yapıda faaliyetlerde bulunmak olduğunu belirterek, Suluova’yı sporda marka kent yapma adına gayret gösterdiklerini söyledi.

Suluova’nın genç nüfusu ile oldukça yetenekli gençlere ve güçlü bir sportif alt yapıya sahip olduğunun altını çizen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Bu güne kadar ilçemiz gençlerine ve ilçemiz spor hayatına birçok hizmet ve yatırım yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Tüm gayemiz geleceğimiz olan gençlerimize yatırım yapmaktır. Çünkü spor kardeşliktir, spor hoşgörüdür, spor paylaşmaktır, spor dayanışmadır. Bu konuda destek ve katkılarından dolayı herkese de teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından Başkanımız Fatih Üçok, yaz spor okuluna katılan tüm sporculara çalışmalarında başarılar dileyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yoğun ilgi gören ve 11 Branşta 400 kadar sporcunun yer aldığı Yaz Spor Okulu Açılışına, Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Protokolümüz, Başkan Yardımcılarımız, Daire Müdürlerimiz, Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Çolak ile kulüp yetkilileri, Yaz Spor Okulu Komite Başkanı Mahmut Aslan ile komite üyeleri, antrenörler, sporcular ile aileleri katıldı.