444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ŞİMDİ; SPOR ZAMANI

02 Temmuz 2019
ŞİMDİ; SPOR ZAMANI

Öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Belediyemiz tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen yaz spor okulu açılışı Valimiz Dr. Osman Varol’un katılımıyla gerçekleşti.

Açılışa katılanlara teşekkür eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Suluovalı gençler ile çocukların akademik eğitimlerinin yanı sıra sportif faaliyetlerde bulunmalarının hem kendileri, hem de ilçe adına çok önemli olduğunu, bunun için ciddi hizmet ve yatırımlar yaptıklarını söyledi.

Kez yapılan ve 4 branşta düzenlenen Yaz Spor Okuluna 700 kadar katılım sağlandığını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Suluova’nın genç nüfusu ile oldukça yetenekli gençlere ve güçlü bir sportif alt yapıya sahip olduğunun altını çizerek “Bu güne kadar ilçemiz gençlerine ve ilçemiz spor hayatına birçok hizmet ve yatırım yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Tüm gayemiz geleceğimiz olan gençlerimize yatırım yapmaktır. Çünkü spor kardeşliktir, spor hoşgörüdür, spor paylaşmaktır, spor dayanışmadır. Bu konuda destek ve katkılarından dolayı herkese de teşekkür ederim” dedi.

Belediyemizin gönül belediyeciliği ve sosyal belediyecilik anlamında güzel çalışmalara imza attığını belirten Vali Varol, “700’e yakın sporcumuz çok çeşitli spor alanlarında kurslar alacaklar. Yaz dönemindeki vakitlerini sağlıklı şekilde değerlendirmiş olacaklar. Bu arada kendilerine zihinsel ve bedensel olarak zarar verebilecek bir takım etkinliklerden uzak durmuş olacaklar. Diğer taraftan belki içlerinden zaman içerisinde sevdikleri ve başarı gösterdikleri branşlarda profesyonel düzeye kadar ulaşıp Türkiye’yi temsil edecek sporcularımız çıkacak” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Valimiz Dr. Osman Varol, Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz,  Başkanımız Fatih Üçok ve İlçe Protokolümüz yaz spor okuluna katılan tüm sporculara çalışmalarında başarılar dileyerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.