444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SENTETİK SAHAYA TRİBÜN YAPIMI TAMAMLANDI

24 Aralık 2022
SENTETİK SAHAYA TRİBÜN YAPIMI TAMAMLANDI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Suluova Sentetik Çim Sahada yapımı tamamlanan 500 kişilik ek ilave seyirci tribünü ve devam eden peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

TFF 2022-2023 Bölgesel Amatör Liginin(BAL) 4. Grubunda Amasya ve Suluova’mızı temsil eden Suluova Sebatspor’un müsabakalarını oynadığı Suluova Sentetik Çim Sahaya 500 kişilik ek ilave seyirci tribün yapımı için başlayan çalışmalar tamamlandı.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdulkadir Saraç’tan bilgiler alarak çalışmaların yapıldığı sentetik çim sahada incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 500 kişilik ek tribün yapımının tamamlandığını ve sahanın çevresinde yol açma ve peyzaj çalışmalarının devam ettiğini, bu hafta sonu oynanacak olan Suluova Sebatspor ile Giresun Görele Spor arasında oynanacak olan karşılaşmaya yetiştirileceğini söyleyerek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Ziyarette, Belediye Başkanımız ve Suluova Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Üçok İlçe gençlik ve Spor Müdürü Abdulkadir Saraç, Suluova Sebatspor Genel Koordinatörü Şeref Sucu ve Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Karaköse, Suluova Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Yiğit, Suluovaspor FK. Kulüp Başkanı Yaşar Serçe yer aldı.