444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

17 Mart 2017
ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ

 

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programı kapsamında Şehzadeler kuran kursu tarafından düzenlenen   ‘Şehzadeler Şüheda’nın Yolunda’  adlı programa katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok,18 Mart Çanakkale Şehitlerini anma programı kapsamında Şehzadeler kuran kursu tarafından düzenlenen ‘Şehzadeler Şüheda’nın Yolunda’ adlı programa katıldı. Başkanımız Fatih Üçok’a Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı ve Adem Cılız, Eski Belediye Başkanlarımızdan Bahattin Çinpolat ve İlçe Müftümüz Hüseyin Okuş Eşlik ettiler. Programda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Fatih Üçok ; ‘Çanakkale Savaşı’nın birlik ve beraberliğin, milli şuurun, tek yürek olabilmenin, vatan toprağını düşmana teslim etmemek için ölümü göze almanın bütün dünyaya en çarpıcı, en anlamlı örneğini gösterdiğini’ ifade etti.

Şehzadeler kuran kursu tarafından düzenlenen ‘Şehzadeler Şüheda’nın Yolunda’ adlı program kapsamında  Çanakkale şehitleri ve İstiklal Marşı’nın yazarı milli şair Mehmet Akif Ersoy için dualar edildi, ayrıca Kur’an-ı Kerim’den ayetler, salavat-ı şerifler ve ilahiler okundu.