444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ŞEHİDİN ADI OKULDA YAŞATILACAK

19 Ekim 2017
ŞEHİDİN ADI OKULDA YAŞATILACAK

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Amasya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Şehitlerimizin Aziz hatıralarını canlı tutmak ve Öğrencilere farkındalık kazandırmak amacıyla Mehmet Bilgili Ortaokulunda Şehit J. Asb. Kd. Çvş. Aydın Korkmaz adına yapılan Modern Kütüphane’nin açılışa katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Amasya Valimiz Dr. Osman Varol’un da teşrifleriyle Amasya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Şehitlerimizin Aziz hatıralarını canlı tutmak ve Öğrencilere farkındalık kazandırmak amacıyla Mehmet Bilgili Ortaokulunda Şehit J. Asb. Kd. Çvş. Aydın Korkmaz adına yapılan Modern Kütüphane’nin açılışa katıldı. İl Jandarma Komutanı Albay Selami Akşit ve Eşi Gülden Akşit’in öncülüğünde şehidimizin adını okulda yaşatmak için Mehmet Bilgili Ortaokulunda yapılan Modern Kütüphane’nin açılışına Valimiz Dr. Osman Varol’un yanı sıra eşi Funda Varol hanımefendi, İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Jandarma Komutanı Cenk Alper Göksü, Protokol üyeleri, Şehidimizin ailesi, İl Jandarma Komutanlığı personeli, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış sonrası Mehmet Bilgili Ortaokulu bahçesinde İl Jandarma Komutanlığı tarafından Arama ve kurtarma, koruma ve narkotik köpeklerinin gösterisi Protokol üyeleri ve öğrenciler tarafından coşkuyla izlendi.