444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YEMEKTE BULUŞTU

15 Mayıs 2017
SAĞLIK ÇALIŞANLARI YEMEKTE BULUŞTU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçemizde görev yapan Doktor ve Sağlık çalışanlarıyla  yemekli programda bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçemizde hizmet veren Sağlık Personelleriyle yemekli programda bir araya geldi. Royal Düğün Salonu’nda düzenlenen yemek programına Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Belediye Başkan Yardımcımız İzzet Balcı, Suluova Devlet Hastanesi Müdürü Sinan Yağlıoğlu, Devlet Hastanesi Baş Hekimi Op. Dr. KBB Uzmanı Mehmet Turgay Türkmen Devlet Hastanesi Doktorları ve çok sayıda Sağlık çalışanları katıldı.

Yemek öncesinde konuşmalarını gerçekleştiren Devlet Hastanesi Baş Hekimi Op. Dr. KBB Uzmanı Mehmet Turgay Türkmen ve İlçe Kaymakamımız Vural Karagül böyle bir organizasyona katkı sağlayarak kendilerini bir araya getiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür etti.

Suluova’da sadece sağlık çalışanlarıyla değil, Öğretmenler gününde öğretmenler ile beraberdik, Din görevlileri haftasında din görevlisi kardeşlerimizle beraberdik diyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok konuşmalarının devamında ise “İlçemizdeki meslek gruplarının önemli gün ve haftaların da kardeşlerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz Bu konu da başarılı olmuşuzdur diye düşünüyorum. Sağlık çalışanlarımızın hangi şartlar altında görev yaptıklarını ben çok iyi biliyorum, çünkü uzun yıllar sağlık meslek lisesinde görev yaptığım için içinizde yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz var tabii bu bizim için gurur verici ve yetiştirdiğimiz bu personele de her daim iftihar ediyorum. Sağlık Bakanlığımızca yılın ebesi seçilen hastane personelimiz Ülkü Şerife Yılmazı tebrik ediyor, katılımlarınız için sizlere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Program Sağlık Bakanlığımızca yılın ebesi seçilen hastane personelimiz Ülkü Şerife Yılmaz’a plaket takdimi, ikram ve eğlencelerin ardından sona erdi.