444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

PARKLARIMIZI YENİLİYORUZ

20 Temmuz 2020
PARKLARIMIZI YENİLİYORUZ

Belediyemiz, İlçemiz genelinde atıl durumda bulunan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Belediyemiz, çocuklarımızın güven içerisinde oyunlar oynayıp eğlenceli vakitler geçirmesi için başlattığı bakım onarım seferberliği kapsamında Eymir Mahallesi parkında çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz, Şeker Mahallesi Yelpaze Sokaktaki parkta bugün itibariyle çalışma başlattı.

“Vatandaşlarımızdan Gelen Talepleri Önemsiyoruz”

Yapılan bakım onarım ve yenileme çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Çocuklarımızın ve vatandaşlarımızın daha temiz, daha huzurlu ortamlarda hem dinlenmeleri hem de eğlenceli vakit geçirmeleri için Suluova Belediyesi olarak ilçemiz genelindeki parklarda bakım onarım ve yenileme çalışması başlattık. Eymir Mahallesi parkındaki çalışmalarımızı tamamlamamızın hemen ardından bugün itibariyle Şeker Mahallesi Yelpaze Sokaktaki parkımızı yeniden kullanılabilir hale getirmek için çalışmalarıma başladık. Mahalle sakinlerimize ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.