444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

PARKLARIMIZA CAN VERİYORUZ

03 Eylül 2018
PARKLARIMIZA CAN VERİYORUZ

Sosyal ve kültürel yaşam alanlarının ilçemize kazandırılması için çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, 1 Etap TOKİ Konutları içerisinde yer alan parkta onarım ve yenileme çalışması başlattı.

Belediyemiz, ilçemiz genelinde atıl durumda bulunan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ekiplerimiz,  1. Etap Toki içerisinde bulunan parkta çocuk oyun grubu ve çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

“Vatandaşlarımızdan Gelen Talepleri Önemsiyoruz”

Park ve bahçeler gibi yeşil alanların toplum yaşamında çok önemli rol üstlendiğini ve hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmaların titizlikle sürdüğünü belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok;“ Her zaman olduğu gibi mevcut park ve bahçelerimizin bakımları ve düzenlemeleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın en iyi koşullarda mutlu ve huzurlu bir şekilde bu parklardaki oyun alanları ve yeşil alanlarından yararlanabilmesi için uğraşıyoruz. İlçemizin birçok noktasında bulunan park ve yeşil alanlarda ihtiyacı gidermek için elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz.” dedi.