444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

PARKLARIMIZA CAN VERİYORUZ

10 Haziran 2020
PARKLARIMIZA CAN VERİYORUZ

Sosyal ve kültürel yaşam alanlarının ilçemize kazandırılması için çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, Hürriyet Mahallesi içerisinde yer alan parkta onarım ve yenileme çalışması başlattı.

Belediyemiz bir yandan yeni yeşil ve sosyal alan projelerini hayata geçirirken, diğer yandan mevcut yeşil alanları da daha düzenli hale getiriyor. Belediyemiz, ilçemiz genelinde atıl durumda bulunan park ve yeşil alanlarda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ekiplerimiz, Hürriyet Mahallesi içerisinde yer alan parkta kamelya, çocuk oyun grubu ve çevre düzenleme çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Park ve bahçeler gibi yeşil alanların toplum yaşamında çok önemli rol üstlendiğini ve hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmaların titizlikle sürdüğünü belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok;“ Her zaman olduğu gibi mevcut park ve bahçelerimizin bakımları ve düzenlemeleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın en iyi koşullarda mutlu ve huzurlu bir şekilde bu parklardaki oyun alanları ve yeşil alanlarından yararlanabilmesi için uğraşıyoruz. İlçemizin birçok noktasında bulunan park ve yeşil alanlarda ihtiyacı gidermek için elimizden gelen bütün çabayı sarf ediyoruz.” dedi.