444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

PANTER SOKAK’TA HAZIRLIKLAR BAŞLADI

PANTER SOKAK’TA HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Pazar Mahallesi Panter Sokak’ta başlayan asfalt çalışmasını inceleyip, hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinledi. Yapılan çalışmalardan memnun olduğunu belirten vatandaşlar, hizmetler için Başkanımıza teşekkür ettiler.

Belediyemiz, bir yandan asfalt serim, bakım ve onarım çalışmalarını devam ettirirken diğer taraftan da asfalt çalışmaları öncesinde zemin iyileştirme ve asfalt alt yapı hazırlıklarını kapsamlı bir şekilde sürdürüyor.

HEMŞEHRİLERİMİZİ MUTLU GÖRMEK BİZLERİ DE MUTLU EDİYOR

Asfalt öncesi zemin iyileştirme çalışmalarının Panter Sokak’ta hummalı bir şekilde devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, hemşehrilerini mutlu görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, “Her zaman hizmet için varız” dedi.

Başkanımız “Daha modern ve yaşanabilir bir Suluova için hemşehrilerimize sözümüz var. Bu sözümüzü yerine getirmek için çalışıyoruz. Çünkü bizlere verilmiş bir emanet var. Bu emaneti başımızın üstünde tutacağız ve yapmamız gereken ne ise onu yapacağız. Yaz dönemi ile birlikte yoğun bir sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Belediyemizin ilçemiz genelinde yaptığı çalışmalar gece-gündüz demenden devam ediyor. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ekip arkadaşlarımızı bir kez daha canı gönülden kutluyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

Pazar Mahallesinde büyük ilgi ve sevgiyle karşılaşan Başkanımız Fatih ÜÇOK, çocuklara oyuncak dağıttı ve hemşehrileriyle sohbette bulundu.