444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖZEL EĞİTİM SINIFI YARARINA KERMES HİZMETTE

16 Mayıs 2017
ÖZEL EĞİTİM SINIFI YARARINA KERMES HİZMETTE

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Toki Çelebi Mehmet İlkokulu tarafından Özel Eğitimli öğrenciler yararına düzenlenen kermesin açılış törenine katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Toki Çelebi Mehmet İlkokulu tarafından Özel Eğitimli öğrenciler yararına düzenlenen kermesin açılış törenine katıldı.Okul aile birliği ve okul yönetiminin desteğiyle düzenlenen kermese Belediye başkanını Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, öğretmenler ve çok sayıda hemşehrilerimiz katıldı.

Kermeste, öğrenciler ve veliler gönüllü olarak evde hazırladıkları malzemeleri satışa sundular. Toki Çelebi Mehmet İlkokulu öğrencilerinin engelliler yararına düzenledikleri kermese vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Açılış sonrası açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Suluova belediyesi olarak özel eğitimli yavrularımızın yaşamlarını kolaylaştıracak önlemleri almak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Yavrularımıza sahip çıkmak bir insanlık görevidir öğrencilerimize böyle anlamlı bir kermes düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.