444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

OYUN GRUPLARI ÇOK YAKIŞTI

26 Şubat 2021
OYUN GRUPLARI ÇOK YAKIŞTI

Belediyemiz tarafından engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımız için yapımına başlanan engelsiz yaşam parkına kamelya ve oyun grupları yerleştirildi.

Belediyemiz, ilçemize bir park alanı daha kazandırıyor. 2014 yılından itibaren ilçemize birçok yeşil alan ve park kazandıran Belediyemiz çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımız için Diriliş Caddesi üzerinde yapımına başlanan engelsiz yaşam parkına kamelya ve oyun grupları yerleştirildi.

Tüm imkanlarımızla daima engelli kardeşlerimizin yanındayız diyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ “Yeni yaşam alanları ve parklar yapmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden buyana bu alanlara büyük önem verdik. Bu konudaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şimdi de Diriliş Caddesi üzerinde engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımız için park çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu alanla ilgili de sona gelindi. Çevre düzenlemesinin ardından da hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.