444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ONLAR HEP MUTLU OLSUN DİYE

ONLAR HEP MUTLU OLSUN DİYE

İlklere imza atan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, diriliş caddesi üzerinde 2 bin 295 metrekarelik alanda Engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımızın hizmetine sunacağı Engelsiz Yaşam Parkı’nın çalışmalarının başladığını duyurdu.

Belediyemiz, diriliş caddesi üzerinde 2 bin 295 metrekarelik alanda Engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımızın hizmetine sunacağı Engelsiz Yaşam Parkı’nın çalışmalarına başladı. Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yaptığı açıklamada, park tamamlandığında engelli hemşehrilerimizin rahatça kullanacağını ve içinde çeşitli aktiviteler yapabileceğini söyledi.

Engelliler Parkının kısa sürede hizmete girmesi için yoğun bir çalışma içerisine girdiklerinin altını çizen Belediye Başkanımız Fatih Üçok konuşmalarının devamında ise, “ Diriliş caddesi üzerinde yer alan ve 2 bin 295 m2 alan büyüklüğüne sahip yeşil alan içerisine Engellilerimiz için park yapıyoruz. Parkımız tamamlandığında Suluova’mızda ilk engelli parkı olma özelliğini taşıyacak ve engelli hemşehrilerimiz ve çocuklarımızın kullanımına sunulacaktır. Park içerisinde engelli hemşehlerimize yönelik fitness aletleri, oturma alanları, kamelyalar ve oyun grupları yer alacaktır. Engelli hemşehrilerimizin eğlenceli vakit geçirmelerini temin etmek ve ailelerin rahat bir ortamda stres atmasına vesile olmak amacıyla yapımına başladığımız parkımızın hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.