444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ

16 Mart 2017
ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ

Belediyemiz ve İşkur arasında gerçekleştirilen protokol ile Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında istihdam edilen Personellerimize iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak, hizmet kalitesini artırmak, verimli bir çalışma ortamı yaratmak için belirli aralıklarla verdiği kurum içi eğitim seminerlerine devam ediyor. Belediyemiz ve İşkur arasında gerçekleştirilen protokol ile Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında istihdam edilen 80 personelimize iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Belediye meclis salonunda İş güvenliği uzmanları tarafından gerçekleştirilen eğitimde İş kazaları, iş güvenliği, alınacak tedbirler, işverenin yükümlülükleri, iş ekipmanlarının tanıtımı ve kullanımı, çalışanın yapması ve uyması gerekenler hakkında eğitime katılan personellerimize bilgiler verildi. Eğitim karşılıklı soru-cevap şeklinde sona erdi.

Suluova Belediyesi olarak hemşehrilerimize en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Personelimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için uyması gereken kurallar, yasal hak ve sorumluluklar var. Burada verilen eğitimin amacı çalışanları korumak ve güvenliğini sağlamaktır. Personelimizin güvenliği ve sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Amacımız, onların işlerini dikkatli ve sağlıklı bir şekilde yapmalarını sağlamaktır. Bu vesile ile aramıza yeni katılan bütün personellerimize tekrar hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.