444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

NİZAMİYE İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

04 Ocak 2017
NİZAMİYE İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yeni bir haftaya çalışmaları inceleyerek başlayan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK modern yapıları İlçemize kazandırmaya devam ediyor.

Yeni bir haftaya çalışmaları inceleyerek başlayan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK modern yapıları İlçemize kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda ekiplerimiz Şeker Fabrikası nizamiye girişinin perde ayaklarının demir bağlama işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirdiği incelemede Kent Meydanı ve Cami Projesi’nin çalışmalarına başlandığını ve aralıksız devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “ Devam ettirdiğimiz Belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra çalışmasına kısa süre önce başladığımız ismini 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Meydanı olarak adlandırdığımız Kent Meydanımızı İlçemize yakışır bir hale getiriyoruz. Atatürk Bulvarı üzerinde ki çalışmalarımız ilçemize hoş bir görünüm kattı. Amacımız ilçemizin sağlıklı büyümesinin yanı sıra sosyal, kültürel ve mimari açıdan da gelişimini sağlamaktır. Bu proje Suluova’mızın şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı ve en büyük proje olarak tarihteki yerini alacak.’ diye konuştu.