444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

NİCE 62. YILLARA

07 Eylül 2019
NİCE 62. YILLARA

Belediyemiz tarafından düzenlenen ve altı gün boyunca süren 1 Eylül Kültür ve Sanat Festivali muhteşem bir gece ile son buldu.

Belediyemiz, İlçemizin kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediği Kültür ve Sanat Festivalinin son gecesinde hemşehrilerimize muhteşem bir gece yaşattı. Kültür ve Sanat Festivalimizin son gününde Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakım Evi açılışı, Belediye Kupası Futbol Turnuvası ve Demokrasi Meydanımızda düzenlenen konser hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü.

Programın ilk kısmında Yeni Mahalle ve Hürriyet Mahallesi arasında oynanan futbol müsabakasının başlama vuruşunu gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok oynanan maç sonrası demokrasi meydanımızda devam eden şölende İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz ile birlikte Futbol Turnuvasında 1. olan Hürriyet Mahallesi takım oyuncularına katılım belgelerini ve Belediye Kupasını takdim etti.

Programda kapanış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “1 Eylül Şenlikleri kapsamında düzenlediğimiz Kültür ve Sanat Festivali’nin son günündeyiz. 6 gün boyunca Suluovamızın 62. Kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinlikler ile coşku ve heyecan içerisinde kutladık. Satranç, Belediye Kupası Futbol Turnuvası, Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin açılışı, Müzik ve eğlence programları ile genç kardeşlerimizin yeteneklerini sergilemesi gibi programlar tertip ettik. Nice 62. Yılları Suluovamız ve Suluova insanı kutlasın diye temenni ediyorum. Bu etkinliklerde emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, meydanımızı dolduran hemşehrilerimizi ve esnaflarımızı canı gönülden tebrik ediyorum.” dedi.

Program; konser ve hatıra fotoğraflarının çekinilmesiyle son buldu.