444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI ZİYARET

25 Kasım 2019
MİNİK YÜREKLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Belediyemize ait Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde eğitim gören minik yürekler Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u makamında ziyaret ederek Başkanımızın Öğretmenler Günü’nü kutladılar.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle kendilerini ziyaret eden Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakım evi öğrencileri, Kreş Müdürü Mutlu Kaya ve öğretmenlerini makamında ağırladı.  Öğrenciler Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a çiçek ve kendi hazırladıkları hediyeleri takdim ederken, Başkanımız da, kreş öğrencilerine çikolata ve meyve suyu ikram etti.

Öğrencilerle bire bir ilgilenen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bütün çabamız geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın geleceğe en iyi koşullarda, en iyi şekilde hazırlanmalarına olanak sağlamak. Bizler bunun için çalışıyoruz. Eğitimde kalite ve başarı çıtasının yükselmesi için bütün kurumlar birlikte, uyumlu bir çalışma içindeyiz. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bizleri ziyaret eden Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederim. Minik öğrencilerin ziyaretleri bizleri ziyadesiyle memnun etti” dedi.

Ziyaret başkanımızın öğrenciler ve öğretmenlere hediyeler takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.